Satelity a antény pro ČB  Montáže TV antén a satelitů  Provádíme montáže a instalace satelitů a televizních antén 

SATELITNÍ INTERNET
SATELITNÍ INTERNET

Satelitní internet bývá často použit v místech kde není žádná jiná možnost internetového připojení (pevná linka, kabelovka, wifi). Díky družicím nám dává možnost kvalitního rychlého připojení kdekoliv po celé České republice. Jediná podmínka kvalitního příjmu je přímá viditelnost na družici.

Zaměření paraboly nadružici KA-SAT

V současné době jsme autorizovaným montažním servisem pro satelitní internet od společnosti INTV, pro kterou zajišťujeme montáže a seřízení satelitních kompletů pro Jižní Čechy. Společnost INTV nyní nabízí tyto služby:

Tooway Consumer, Lite

Tooway Business

Případné aktuální ceny lze najít na www.intv.cz

Objednávku kompletu satelitního internetu můžete provést u nás nebo na stránkách společnosti INTV. Následnou montáž, přesné seřízení paraboly nebo aktivaci Vám zajistíme my. Satelitní komplet je vybaven anténou o velikosti 75cm a již známým a používaným modemem ViaSat. Cena kompletu satelitního internetu TooWay je 9.590 Kč.

Nabízíme služby:

Kompletní instalace - montáž držáku a paraboly, natažení kvalitních kabelů (systém má větší proudový odběr než klasický satelit), montáž kompresních konektorů F (nutné z důvodu vyšších nároků na proudový odběr), seřízení paraboly, aktivace služby

Zaměření - montáž kompresních konektorů F (nutné z důvodu vyšších nároků na proudový odběr), seřízení paraboly, aktivace služby